Klasa IV SP

Klasa IV a – sportowa

  1. Bajerowska Wiktoria
  2. Eckert Natalia
  3. Harewski Łukasz
  4. Jakubek Karolina
  5. Jakubowska Maja
  6. Kalbarczyk Aleksandra
  7. Kordzińska Anna
  8. Krasnowski Filip
  9. Kusik Bartosz
  10. Latowska Julia
  11. Leśniewska Patrycja
  12. Mazurek Joanna
  13. Mazurek Patrycja
  14. Migdał Mateusz
  15. Motyl Marcin
  16. Odważny Kacper
  17. Podgórska Wiktoria
  18. Polak Magdalena
  19. Stafecka Patrycja
  20. Szczeciński Bartosz
  21. Sztandera Jakub
  22. Szymańska Justyna
  23. Tomiak Tomasz
  24. Wałęsa Elżbieta
  25. Wasilewski Kacper
  26. Witkowski Dustin – ?
  27. Wojtkowiak Adrian
  28. Żochowska Gabriela

Klasa IV b

  1. Adamczyk Jakub
  2. Czajkowski Konrad
  3. Czajkowski Krystian
  4. Czarnecka Weronika
  5. Domański Kamil
  6. Figler Milena
  7. Górna Weronika
  8. Grupa Zuzanna
  9. Jakubowski Kevin
  10. Juszczak Wioletta
  11. Klimko Paweł
  12. Koczorowski Andrzej
  13. Kopciug Bartłomiej
  14. Królak Maciej
  15. Kulczyk Ewa
  16. Kuśnierek Marianna
  17. Mackiewicz Magdalena
  18. Majewski Krzysztof
  19. Michura Łukasz
  20. Nowotnik Łukasz
  21. Pawliczak Dawid
  22. Piotrowska Julia
  23. Pokrywka Mateusz
  24. Rzepka Michał
  25. Schmidt Gracjan
  26. Słońska Katarzyna
  27. Wasilewicz Wojciech
  28. Więckowska Oliwia
  29. Wykręt Malwina

Klasa IV c

  1. Adamska Natalia
  2. Dach Aleksandra
  3. Deruba Karolina
  4. Dowgun Karina
  5. Gajak Gracjan
  6. Gołębiowski Kacper
  7. Grajert Dajana
  8. Gronek Mateusz
  9. Jędraszczyk Milena
  10. Jóźwiak Agata
  11. Kaczmarek Weronika
  12. Kostański Gracjan
  13. Kozakiewicz Błażej
  14. Kuczyński Maciej
  15. Kuczyński Robert
  16. Lechki Konrad
  17. Litus Paulina
  18. Mencwel Jędrzej
  19. Mieszkiel Adrianna
  20. Myszograj Martyna
  21. Polaczyk Wiktor
  22. Prządka Piotr
  23. Sadowski Michał
  24. Szczepaniuk Michał
  25. Szpak Jakub
  26. Tomaszewska Agata
  27. Wachowski Stanisław

Klasa IV d

  1. Furmańska Karolina
  2. Górnicki Michał
  3. Gruszczyński Maksym
  4. Hładuniuk Izabela
  5. Hoduń Kamil
  6. Jarema Jakub
  7. Jędrysiak Roksana
  8. Jopek Paulina
  9. Juszczak Ewelina
  10. Klóska Dominik
  11. Koprowska Anna
  12. Korbanek Patryk
  13. Kozak Bartłomiej
  14. Krengowski Michał
  15. Lomabarski Aleksander
  16. Moskaljuk Julia
  17. Nowak Karolina
  18. Okuniewicz Patryk
  19. Podyma Dominik
  20. Połoszynowicz Natalia
  21. Rabcewicz Aleksandra
  22. Radziszewicz Kamil
  23. Sajnaj Oliwia
  24. Wacka Kacper
  25. Zielonka Krystyna
  26. Zielonka Patryk
  27. Zielonka Przemysław

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Certyfikaty