Przekaż 1% na Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SULECHÓW

Coroczne rozliczenie PIT daje możliwość przekazania 1 procenta podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego w Polsce. Jeśli zastanawiają się Państwo na co przeznaczyć 1% podatku dochodowego, istnieje możliwość przekazania 1% podatku dochodowego na Uczniowski Klub Sportowy ,,TRÓJKA„ SULECHÓW. Zachęcamy wszystkich, którzy chcą wspierać rozwój fizyczny i psychiczny swoich dzieci, podnosić ich sprawność oraz rozwijać pasje.

Podczas wypełniania formularza PIT

Wpisz KRS: 0000270261

Oraz poniższy cel szczegółowy

UKS TRÓJKA SULECHÓW 3100

————————————————————————————————————————————————————–

DLA RODZICÓW

Pedagodzy szkolni informują, że w I semestrze roku szkolnego 2014/2015 w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej na terenie

Zespołu Szkół w Sulechowie w środy w godzinach 15-17:45 w pokoju 311 w budynku A będzie pełniła dyżur Pani psycholog Barbara Górecka-Atkinson.

Zachęcamy uczniów, rodziców i nauczycieli do korzystania z porad psychologa.

————————————————————————————————————————————————————–

Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Sulechowie

apeluje do Rodziców, którzy chcą wesprzeć Naszą Szkołę o dobrowolne wpłaty na konto:

Każda złotówka jest cenna!

Prosimy o pomoc.

ZBIERAMY NA: ŁAWECZKI NA KORYTARZACH DLA NASZYCH POCIECH

Zobowiązujemy się do należytego wykorzystania wsparcia udzielonego na cele statutowe Szkoły.

SZKOLNA RADA RODZICÓW

——————————————————————————————————————————————————————