Klasa II Gimnazjum


Klasa II A

1. Bodera Mateusz
2. Brzeziński Jarosław
3. Brzostowska Natalia
4. Cimoszewicz Natalia
5. Dmitrijew Kamil
6. Dzieża Kamila
7. Gdakowicz Jagoda
8. Gierat Konrad
9. Jędrysiak Remigiusz
10. Konopka Hubert
11. Lubaczewska Aleksandra
12. Masztalerz Aleksandra
13. Napierała Błażej
14. Niesułowski Kacper
15. Opała Dominik
16. Pabisiak Piotr
17. Polak Marcin
18. Retkiewicz Marcin
19. Szczurek Alicja
20. Tudorow Arkadiusz
21. Wesołowski Marcin
22. Woźniak Weronika
23. Zabłocka Paulina
24. Zakrzewska Katarzyna

Klasa II B

1. Bazewicz Sylwia
2. Birszel Bryan
3. Bochniak Kalina
4. Chmielowski Kamil
5. Cieślińska Aneta
6. Czerniawko Karolina
7. Gadomska Anna
8. Janczewski Damian
9. Jankowiak Damian
10. Karczmar Mateusz
11. Kaczor Aleksander
12. Klee Karolina
13. Korotyniec Agnieszka
14. Kozakiewicz Wiktoria
15. Malinowska Weronika
16. Paszyk Dawid
17. Patalas Łukasz
18. Piątek Sebastian
19. Rzaniak Mateusz
20. Suwała Aleksandra
21. Walkowiak Aleksandra
22. Warszawski Gracjan
23. Wodejko Iga
24. Wojtkowiak Sandra
25. Zacharski Bartosz
26. Zjawin Paula

Klasa II C

1. Bator Patryk
2. Broniszewski Szymon
3. Fedorczuk Kamil
4. Filipowicz Sergiusz
5. Grempka Mateusz
6. Jedliński Rafał
7. Jelinek Radosław
8. Jędrzejczak Karolina
9. Kaczmarek Anna
10. Książek Adrianna
11. Machnicka Magdalena
12. Macikowska Sylwia
13. Małolepszy Karol
14. Mencwel Oskar
15. Muller Łukasz
16. Pawlak Krystian
17. Piaskowski Krystian
18. Reder Roksana
19. Ruta Paulina
20. Samociak Dominik
21. Stankiewicz Paula
22. Stemler Adrianna
23. Suska Joanna
24. Szandurska Agata
25. Śledź Agata
26. Wróblewski Paweł
27. Żurek Maciej

Klasa II D

1. Chojnacki Patryk
2. Gonczarenko Piotr
3. Janczaruk Adrian
4. Jankowiak Wojciech
5. Jurczak Magdalena
6. Jurkowski Paweł
7. Kaźmierczak Paulina
8. Kęszczyk Waldemar
9. Klimczyk Michał
10. Kwiatkowska Maria
11. Lewkowicz Marta
12. Mikołajczyk Krzysztof
13. Motyl Dawid
14. Obidziński Kamil
15. Olek Anna
16. Perchlicka Magdalena
17. Połujańska Klaudia
18. Ratajczak Filip
19. Ratajczak Klaudia
20. Rąk Adrian
21. Rąk Patryk
22. Spychała Oktawia
23. Tomaszewski Filip
24. Węcławski Kamil
25. Zaleska Agata
26. Żmich Weronika

Klasa II E

1. Domańska Monika
2. Gala Marta
3. Kliks Łukasz
4. Kostańska Klaudia
5. Krawczak Patrycja
6. Kupka Aleksandra
7. Ławniczak Maksymilian
8. Matuszewski Daniel
9. Micnas Sebastian
10. Mitulska Elwira
11. Młynarczyk Kornel
12. Niewiński Michał
13. Nowak Martyna –
14. Siudaj Bartosz
15. Sierotnik Bogusław
16. Straszkiewicz Maksymilian
17. Suzanowicz Arkadiusz
18. Suzanowicz Piotr
19. Szałaj Adrian
20. Szulewska Dominika
21. Tasiemski Damian
22. Tomczak Agnieszka
23. Tytuła Bartosz
24. Więcławska Patrycja

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Certyfikaty