Klasa I SP

Klasa I a – wychowawca p. Wesołowska Agnieszka

  1. Adamczewski Patryk
  2. Alchimowicz Dawid
  3. Alchimowicz Klaudia
  4. Algert Milena
  5. Andrzejaszek Jakub
  6. Barczewski Jakub
  7. Bugała Hubert
  8. Dżaman Malwina
  9. Galor Zuzanna
  10. Kaczmarek Kinga
  11. Klee Jan
  12. Kłysz Aleks
  13. Kowalski Cezary
  14. Krottendorfer Jakub
  15. Kwiatkowska Wiktoria
  16. Malicka Anita
  17. Mazur Daria
  18. Nieradka Patrycja
  19. Pawliczak Aleksandra
  20. Podhajska Anna
  21. Poźniak Daria
  22. Sulik Kaja
  23. Szustak Jakub
  24. Wójcik Adam

Klasa I b – wychowawca p. Bieława Dorota

  1. Bartczak Martyna
  2. Brambor Hubert
  3. Brodzik Szymon
  4. Chmiel Laura
  5. Chmiel Tobiasz
  6. Eckert Martyna
  7. Gnyszka Nikodem
  8. Górny Marcel
  9. Gromulska Maja
  10. Jankowska Weronika
  11. Kańduła Nikodem
  12. Maniukiewicz Oskar
  13. Mazurek Julia
  14. Mendera Daria
  15. Olszowa Maria
  16. Onoszko Maciej
  17. Palicka Magdalena
  18. Podyma Olga
  19. Pośledni Piotr
  20. Reizner Dawid
  21. Sołtys Antoni
  22. Stawska Wiktoria
  23. Wiatr Paweł
  24. Wojtanowska Paula
  25. Załucki Dawid
  26. Zjawin Kornelia

Klasa I c – wychowawca p. Mackiewicz Mirosława

  1. Dąbrowska Natalia
  2. Furmański Mariusz
  3. Gołębiowska Iga
  4. Górkiewicz Adrian
  5. Klóska Kacper
  6. Kubiak Amelia
  7. Ludowicz Dominik
  8. Łuczak Kaja
  9. Matus Konrad
  10. Michniuk Łukasz
  11. Michnowski Kacper
  12. Murzicz Agata
  13. Nagaba Kacper
  14. Piwosz Jakub
  15. Przeorek Radosław
  16. Rychła Agnieszka
  17. Szypowska Kinga
  18. Walaszczyk Mateusz
  19. Waligóra Wojciech
  20. Wieczorek Nikola
  21. Wojciechowska Kornelia
  22. Wołoszka Eryk
  23. Zienkiewicz Emanuel

Klasa I d – wychowawca p. Kondratowicz Bożena

  1. Baraniecka Alicja
  2. Bartosz Jakub
  3. Drzymała Alicja
  4. Gricmacher Małgorzata
  5. Grzelak Łukasz
  6. Guzowski Kamil
  7. Jasiński Jan
  8. Krawczyk Kolin
  9. Krochmal Olaf
  10. Mądroszyk Oliwia
  11. Morawska Agnieszka
  12. Moskaljuk Wiktoria
  13. Nowak Jakub
  14. Pukacz Dawid
  15. Sulek Michał
  16. Szczygielski Kornel
  17. Szydłowski Dawid
  18. Więcławska Aleksandra
  19. Wojciechowski Stanisław
  20. Wyzujak Klaudia

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Certyfikaty