Klasa I Gimnazjum

Klasa I B – klasa matematyczno fizyczna – wychowawca p. Marlena Stefanowicz

  1. Andrzejewska Klaudia
  2. Balcerak Krzysztofa
  3. Bednarek Wojciech
  4. Borkowska Alicja
  5. Borys Paulina
  6. Budziło Mateusz
  7. Chmiel Oliwia
  8. Chomiak Stanisław
  9. Cogiel Agata
  10. Dobrochłop Zuzanna
  11. Gieregowski Konrad
  12. Głowienkowski Kamil
  13. Kowalik Filip
  14. Ławicka Julia
  15. Mikołajczyk Anastazja
  16. Motyka Rafał
  17. Niedźwiedzki Piotr
  18. Nowikiewicz Monika
  19. Nowotnik Łukasz
  20. Odważna Magdalena
  21. Piotrowska Ewelina
  22. Radziszewicz Adrian
  23. Rozynek Miłosz
  24. Skrzyniarz Wiktoria
  25. Wiatr Kamila
  26. Wojewoda Aleksandra
  27. Wojtaszczyk Bartosz
  28. Wójcik Jakub
  29. Zamolski Rafał

Klasa I A – sportowa

  1. Bajda Patrycja
  2. Brzeziński Patryk
  3. Ćwiertniewska Julia
  4. Drzymała Paula
  5. Hulalka Patrycja
  6. Jęchorek Jakub
  7. Jęchorek Kacper
  8. Jóźwiak Mateusz
  9. Kaczorowska Kinga
  10. Kłosowicz Aleksandra
  11. Konwa Martyna
  12. Kuleczka Bartosz
  13. Kuźnia Paweł
  14. Lenarczyk Adam
  15. Łuszczyk Magda
  16. Melonek Weronika
  17. Micewicz Piotr
  18. Miturski Robert ?
  19. Modrzejewski Krzysztof
  20. Poźniak Filip
  21. Puławski Damian
  22. Rozynek Kamil
  23. Stępień Brygida
  24. Szulczyk Mateusz
  25. Szustak Patryk
  26. Tudorow Radosław
  27. Walczak Marcin ?
  28. Walicki Dominik

Klasa I C – humanistyczna

  1. Bukowska Karolina
  2. Czapliński Szymon
  3. Duda Madgalena
  4. Furmański Dawid
  5. Hejnat Joanna
  6. Jasiński Paweł
  7. Jaskuła Ewa
  8. Kaczorowska Kinga
  9. Kapała Dawid
  10. Kozakiewicz Kamila
  11. Kuśnierek Kacper
  12. Kwaśniewska Ada
  13. Lacelt Wiktoria
  14. Malenga Daria
  15. Matusiak Eryk
  16. Mikoś Kamil
  17. Morawski Mateusz
  18. Nazarewicz Agata
  19. Nowak Andrea
  20. Piotrowska Sandra
  21. Siwek Bartosz
  22. Słopiecki Przemysław
  23. Stasik Paweł
  24. Świetniewska Celina
  25. Umeniuk Monika
  26. Wechterowicz Justyna
  27. Wiśniewski Michał
  28. Żelek Weronika

Klasa I D

  1. Banaszkiewicz Adrian
  2. Dmitrijew Maciej
  3. Dolata Pamela
  4. Kaczorowska Monika
  5. Kaczorowski Dominik
  6. Karczmar Patryk
  7. Karczmar Sylwia
  8. Klimko Patrycja
  9. Kondracka Jagoda ?
  10. Król Kamil
  11. Kulik Wojciech
  12. Macudziński Adrian
  13. Mazur Sylwia
  14. Miturski Wiktor
  15. Pietrzkowicz Bartosz
  16. Pinczewska Kinga
  17. Pokorski Aleksander
  18. Romańczuk Wanesa
  19. Skorupiński Bartłomiej ?
  20. Sommer Katarzyna
  21. Stachowicz Marek
  22. Tkacz Damian
  23. Tkacz Ewelina
  24. Zieliński Krzysztof ?
  25. Zielonka Ewelina ?

Klasa IE

  1. Andrzejewska Aleksandra
  2. Brzezińska Patrycja ?
  3. Dmitrzak Łukasz
  4. Dul Kamil
  5. Eckert Oliwia
  6. Kanty Maria
  7. Kanty Oskar
  8. Klancewicz Wiktoria
  9. Koprowski Krzysztof
  10. Korsan Jakub
  11. Królak Michał
  12. Kukwa Martyna
  13. Laskowska Marta
  14. Maksajda Julia
  15. Nagaba Grzegorz ?
  16. Podgórski Kamil
  17. Poźniak Marcin
  18. Raduch Mateusz
  19. Romasz Natalia
  20. Sakowicz Magdalena
  21. Salata Michał
  22. Sienkiewicz Magdalena
  23. Sroczyńska Angelika ?
  24. Szułcik Wojciech
  25. Szura Adrian
  26. Walosik Konrad

Samorząd Uczniowski

Gazetka Szkolna

Matematyka bez granic

SOS Siatkarski Ośrodek Szkolny

Certyfikaty