MIESIĄC CZERWIEC W ŚWIETLICY „C”

21 czerwca 2024

Stało się. Dobiegł końca ostatni miesiąc roku szkolnego. Już w czerwcu w naszej świetlicy panowała wakacyjna atmosfera. Zobaczcie sami ;)

Oto tematyka naszych czerwcowych zajęć :

1. ŁÓDKI ORIGAMI – uczniowie podczas zajęć stworzyli dekorację sali w postaci wakacyjnych łódek. Podczas zajęć dzieci opowiedziały o swoich wakacyjnych planach.
  2. PAPUGI – praca plastyczna z wykorzystaniem farb plakatowych oraz talerzyków papierowych.
  3. ZWIERZĘTA AFRYKI – praca plastyczna z wykorzystaniem gotowych szablonów zwierząt oraz farb plakatowych. Uczniowie podczas zajęć poznali zwierzęta występujące w Afryce oraz potrafili je poprawnie nazwać.
  4. ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK – uczniowie podczas zajęć świetlicowych stworzyli zakładki dla klas I.
  5. WARSZTATY SZYDEŁKOWANIA – wykonywanie wakacyjnej biżuterii
  6. CZEŚĆ LATO – rozmowy na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Pozdrawiamy serdecznie  i życzymy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom wspaniałych, wesołych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji . Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń , bajkowych przygód  i samych słonecznych dni  ;)

Do szybkiego zobaczenia  ;)

Wychowawcy świetlicy:  Małgorzata Majewska – Modrzyk, Monika Maniarska