Z Piratami dookoła świata

13 czerwca 2024

12 czerwca 2024r. uczniowie kl. I a oraz kl. III d byli na wycieczce w Pirackim Parku Rozrywki w Kościanie. Dzieci brały udział w  programie edukacyjno-rozrywkowym prowadzonym przez animatorów na terenie całego parku. Celem programu było zdobycie przez dzieci cech które pozwolą stać się piratami. Uczestnicy podczas swoich przygód spotkali Piratów, Egipcjankę w Egipcie, Indianina w swojej wiosce, Lalkę w świecie bajek, byli na Hawajach. W zabawny i ciekawy sposób animatorzy pomagali im zdobyć poszczególne umiejętności. Na koniec zabawy odbyło się pasowanie na piratów i dzieci otrzymały pamiątkowy medal.

Dzieci brały też udział w zajęciu „Przyjęcie”. Odbył się pokaz i nauka SAVOIR VIVRE przy stole, połączone z ekskluzywnym, trzydaniowym obiadem. Uczestnicy przyjęci zostali w restauracji przy wytwornie przygotowanym stole. Obsługiwani przez elegancko ubranych zawodowych kelnerów. Program prowadzony był przez szefa Sali, który w ciekawy i przystępny dla dzieci sposób uczył elegancji i zachowania SAVOIR VIVRE przy stole. Opiekunki były pod wrażeniem pięknego zachowania dzieci w restauracji.

Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone z wycieczki. Wróciły z niedosytem, że czasu było za mało i chętnie wrócą tam z rodzicami, by jeszcze raz przeżyć te piękne chwile i skorzystać z atrakcji, z których nie mogli skorzystać z powodu braku czasu.