MIESIĄC WRZESIEŃ W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

2 października 2023

Minął wrzesień, a wraz z nim pierwszy miesiąc nauki i zabawy w świetlicy szkolnej. Świetliki bardzo chętnie po wakacjach powróciły do szkoły i oczywiście do swoich świetlic – po minionych wakacjach zostały piękne wspomnienia, którymi dzieci bardzo chętnie dzieliły się z wychowawcami oraz koleżankami i kolegami z grupy. Zorganizowaliśmy wiele zajęć integracyjnych, aby pomóc najmłodszym dzieciom dobrze się poczuć w nowym miejscu i nowej grupie.

Ważny element naszych wrześniowych aktywności stanowiły różnorodne zajęcia artystyczne:

1. DRZEWO PRZYJAŹNI – zajęcia integracyjne.
  2. WAKACYJNE WSPOMNIENIA – praca plastyczna w formie aparatu fotograficznego.
  3. WESOŁY ALFABET – zabawa integracyjna podczas, której powstały piękne kolorowe litery.
  4. DZIEŃ KROPKI – zabawa pt. „WYTURLAJ KROPERSA” podczas, której powstały fantastyczne kropki.
  5. LIS – praca plastyczna z wykorzystaniem talerzyków papierowych i farb plakatowych.
  6. PANI JESIEŃ – wykonanie portretu Pani Jesieni.

Dzieci wykazały się ogromną  kreatywnością i pomysłowością w tworzeniu przepięknych prac.

Zobaczcie sami ! ;)

Wychowawcy świetlicy:  Małgorzata Majewska – Modrzyk, Monika Maniarska