Zawody im. Janusza Kusocińskiego w Akrobatyce sportowej

16 marca 2023

4 marca 2023r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 zorganizowano coroczne, przedwiosenne Zawody im. Janusza Kusocińskiego w Akrobatyce sportowej.
Impreza, jak co roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W zawodach wzięło udział 204 zawodników z 10 klubów z województw: wielkopolskiego i lubuskiego. Na zawodach zorganizowanych przez UKS TRÓJKA, których koordynatorkami
były Katarzyna Majewska-Kasprzak i Justyna Prisacari, widzowie mogli podziwiać utalentowanych sportowców. Akrobaci rywalizowali w konkurencjach zespołowych w klasach sportowych: I krok, młodzik oraz kl. III. Startujący w zawodach otrzymali pamiątkowe ręczniki sportowe z akrobatycznym nadrukiem. Nasze zawodniczki w składzie Emilia Baut, Anna Taraniuk, Karina Khrystofor zajęły 4 miejsce w trójkach dziewcząt w kl. III.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i trenerom za udział oraz trud włożony w przygotowanie do zawodów. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom poszczególnych konkurencji !

Do zobaczenia za rok