Stypendiada Wczesnoszkolna

2 marca 2023

W grudniu 2022r. już po raz 15 uczniowie kl. I – III z naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Stypendiada Wczesnoszkolna. W tym roku szkolnym w konkursie uczestniczyło 10 uczniów z kl. I oraz 93 uczniów z kl. II i III. Konkurs odbywała się z podziałem na :

• konkurs czytelniczy „Abecadło” – 20 osób
  • konkurs ortograficzny „Ortograf” – 13 osób
  • konkurs matematyczny „Plusik” – 32 osoby
  • plastyczny „Plastuś” – 40 osób

Orła matematycznego oraz tytuł Laureata za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Plusik” otrzymali:

• Zuzanna Maleńczak z kl. III b
  • Antoni Śliwa z kl. III d

Orła matematycznego oraz tytuł Finalisty za zdobycie wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Plusik” otrzymała:

• Urszula Tobys z kl. II a

Orła czytelniczego oraz tytuł Finalisty za zdobycie wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Abecadło” otrzymała:

• Diana Gabryelska z kl. III b

Orła plastycznego oraz tytuł Finalisty za zdobycie wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Plastuś” otrzymali:

• Konrad Podeszwa z kl. I a
  • Maja Krzyżagórska z kl. III b

Wymienieni uczniowie otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Każdy uczestnik otrzymał dyplom. Gratulujemy wyróżnionym uczniom oraz ich wychowawczyniom, które przygotowały ich do tych konkursów p. Agnieszce Wesołowskiej, Bożenie Rakowskiej, Teresie Czerniawskiej i Sylwii Sulek.  Projekt koordynowały Dorota Wieczorek i Liliana Merdas.