Co za niespodzianka…

23 stycznia 2023

13 stycznia 2023 roku do klasy 2 a przyszła paczka z cudowną maskotką Liska Ibiska, bohatera projektu Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, w którym uczniowie brali udział w poprzednim roku szkolnym a kontynuowali w tym. W projekcie dzieci poznawały i  doświadczały poprzez wykonywane zadania ograniczeń związanych z niepełnosprawnością. Uczyły się empatii. Dowiedziały się jak wygląda życie oczami niepełnosprawnych ruchowo. Podczas projektu kształtowane były kompetencje emocjonalno–społeczne. Nieśmiałość,  wartości, stres, trema, lęk, niecierpliwość, bariery architektoniczne to niektóre tematy poruszane w w/w projekcie.

Bardzo dziękujemy Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ za umożliwienie udziału w zajęciach, poznaniu Liska Ibiska i bohaterów – podopiecznych fundacji.

Bożena Rakowska