Pasja zamiast nałogów

16 grudnia 2022

W czwartek 15 grudnia 2022r.  w Bibliotece Publicznej Gminy Sulechów odbyło się spotkanie z autorem książek o życiu z pasją, panem Jackiem Łapińskim, który jest pisarzem, prawnikiem, wykładowcą, pasjonatem psychologii pozytywnej, podróżnikiem po Polsce. Jest autorem książek : „Z uśmiechem ci do twarzy”, „Dlaczego warto czytać”, „Jak być lepszym”.

Spotkanie odbyło się  w ramach realizowanego Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i współpracy z miejską biblioteką.  Wzięli w nim udział uczniowie  klasy VIIIb.

Spotkanie polegało na inspirującej rozmowie dotyczącej pasji, która jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka. Pomaga nam  rozwijać się i czyni nas szczęśliwszymi w życiu codziennym. Pisarz przekonująco tłumaczył uczestnikom dlaczego warto czytać. Jak ta czynność pozytywnie wpływa na całokształt naszego rozwoju różnych umiejętności. Uczniowie z zaangażowaniem słuchali i zadawali pytania. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.