Magiczne spotkanie

18 listopada 2022

16 i 17.11.2022r. w bibliotece szkolnej gościliśmy  iluzjonistę.  Swoimi czarami przeniósł dzieci w świat magii i dobrej zabawy. Uczniowie mieli możliwość przeżyć coś niezwykłego, tym bardziej, że aktywnie uczestniczyli w przedstawieniu. Pokaz magii i iluzji był przygotowany z myślą o dzieciach z edukacji wczesnoszkolnej. Podczas występu dzieci były zapraszane do pomocy w wykonaniu czarodziejskich sztuczek. Pan Zbyszek zaprezentował dzieciom żonglerkę, iluzję ze znikaniem i pojawianiem się różnych przedmiotów, sztuczkę z czarodziejskim woreczkiem, kartami i monetami. Za każdą sztuczkę iluzjonista otrzymywał gromkie brawa. Wyprawa do tajemniczego świata dostarczyła uczniom wiele satysfakcji, humoru i radości. Atmosfera była fantastyczna, wszyscy świetnie się bawili. Było cudownie i tajemniczo.