SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

5 września 2022

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do udziału w akcji “SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW”.

Akcja będzie polegała na przekazywaniu Talenciaków ( specjalnych kuponów) na rzecz szkoły. Talenciaki będą odbierać klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy. Szkoła będzie mogła je zamienić na sprzęt sportowy, elektroniczny lub pomoce dydaktyczne.

Talenciaki będzie można aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich unikalny kod QR, i przypisać je do naszej szkoły . Można będzie również przekazać Talenciaki w tradycyjnej formie (wrzucić do specjalnych pudełek, które umieścimy w szkole)

Szczegóły znajdują się na stronie Szkoły Pełne Talentów | LIDL.PL. Akcja trwa od 05.09.2022 r. do 13.11.2022 r.