„Sztafetowy” awans!!!

9 maja 2018

16 kwietnia 2018 w Babimoście  odbył się  Finał Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach uczestniczyły 8 osobowe zespoły chłopców i dziewcząt reprezentujące szkołę podstawową i gimnazjum, które awansowały po zajęciu I miejsc  w Mistrzostwach Powiatu( 10.04.18 –Trzebiechów).

Ogromny sukces odniosła reprezentacja dziewcząt ze szkoły podstawowej, która zwyciężyła w tych zawodach, pokonując 11 sztafet  awansując do Mistrzostw Polski, które odbyły się 25 04.18 w Garczynie woj. pomorskie i zajmując tam ostatecznie 14miejsce. Dziewczęta klas gimnazjalnych i VIISP w finale woj. zajęły 10 miejsce.

Skład sztafety dziewcząt:

Szkoła Podstawowa klasy IV-VI

1. Jędrysiak Martyna
  2. Majewska Martyna-R
  3. Zjawin Natalia
  4. Szydłowska Karolina
  5. Krochmal Julia
  6. Kaczmar Nikola
  7. Frybel Lena
  8. Górska Paulina
  9. Marchelek Maja

W Mistrzostwach Polski nie startowała Natalia Zjawin. 11 osobową reprezentację powiększyła Natalia Waligóra, Marcelina Tkaczuk oraz Oliwia Chmura.

Klasy VII-III.

1. Dąbrowska Natalia