„Jem zdrowo i kolorowo”

8 maja 2018

W środę 25 kwietnia młodzież z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie promowała wśród szóstoklasistów naszej szkoły zdrowe nawyki żywieniowe. Byli to uczniowie z klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, przygotowani przez panie: Reginę Kaszubską i  Magdalenę Krystowską. Wiedzą na temat tego w jaki sposób i w jakich porcjach planować dzienne spożycie poszczególnych produktów żywnościowych dzielił się z uczniami klas VI, Sebastian Bujak. Natalia Snarska i Katarzyna Nowak pokazały proste sposoby na przygotowanie zdrowych i smacznych koktajli owocowo – warzywnych. Nasi uczniowie chętnie asystowali przy przygotowaniu koktajli.  Ich kolory przyciągały wzrok a smak zaskakiwał.  To była pyszna lekcja.

Opiekun SK PCK Marta Twardowska