Wizyta w bibliotece

27 kwietnia 2018

24.04.2018 r. kl.III D pod opieką A. Eckert i M.Majewskiej wybrały się do Biblioteki Publicznej Gminy Sulechów na lekcję biblioteczną. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z Biblioteką Publiczną oraz jej zbiorami. Dzieci zostały zapoznane z regulaminem biblioteki oraz pracą bibliotekarza. Następnie zaczęły się ćwiczeni, podczas których uczyli się korzystać z katalogu on-line(praktyczne wyszukiwanie książek).Panie bibliotekarki zachęcały dzieci do korzystania ze zbiorów bibliotecznych, a uczniowie obiecali, że wrócą, aby móc korzystać z bogatej oferty książek. Na koniec wycieczki dzieci obejrzały wystawę fotograficzną „Park Mużakowski w obiektywie seniora”. Jest to największy park w stylu angielskim w okolicach Łęknicy w województwie lubuskim.