Turniej „ZEBRA”

26 kwietnia 2018

21 kwietnia w hali sportowej naszej szkoły odbył Turniej „ZEBRA”

zorganizowany przez Komendę Hufca Babimojsko-Sulechowskiego ZHP wspólnie z funkcjonariuszami policji. Do zmagań z zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego stanęło 14 zespołów. Drużyny rozwiązywały krzyżówki, mini testy dotyczące przepisów ruchu drogowego, układały puzzle oraz rywalizowały w konkurencjach sportowych. Naszą szkołę reprezentowały sześcioosobowe zespoły: „Rozrabiaki” i „Słodziaki” z klasy 3d, a także „Super Szóstka” z klasy 3f. Drużyna „Rozrabiaków” ostatecznie zajęła pierwsze miejsce w turnieju. Okazała się też najlepszym zespołem w konkurencjach sportowych i zręcznościowych. „Słodziaki” zajęły miejsce drugie. „Super Szóstka” uplasowała się na miejscu piątym. Za uzyskane wyniki uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody i dyplomy. Gratulujemy uczniom.