„Falubazowe Klasy” – Finał

21 marca 2018

15 marca uczniowie 2018r. klasy IVa i IVe uczestniczyły w finale Zabawy „Falubazowe Klasy”. Dziesięcioosobowe reprezentacje każdej klasy, w różowych i czerwonych  koszulkach, w bojowych nastrojach, stawiły się na parkiecie hali sportowej  przy ul. Szafrana w Zielonej Górze. Do każdej z drużyn dołączyli,  losowo wybrani, zawodnicy KS Falubaz. W zespole IVe znalazł się doskonały żużlowiec –  Grzegorz Zengota. Drużyny przystąpiły do sześciu sportowych konkurencji. Przy głośnym dopingu kolegów i koleżanek, każdy  z zawodników dał z siebie wszystko.  Po zaciętej rywalizacji  zostały ogłoszone wyniki. Klasa IVa zajęła II miejsce, przegrywając zaledwie 1 punktem ze  Szkołą Podstawową nr 1 z Kożuchowa. Klasa IVe zajęła III miejsce.

Klasa z Kożuchowa otrzymała zaproszenie na inauguracyjny mecz w Ekstraklasie żużlowej a nasze klasy otrzymały nagrody w postaci zaproszenia na Memoriał Rycerzy Speedwaya  2018!

Gratulujemy!!!