Konkurs „ The most interesting letter to Santa Claus”

23 stycznia 2018

11 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbył się konkurs „ The most interesting letter to Santa Claus”.

W konkursie brali  udział uczniowie klas czwartych szkoły podstawowej. Konkurs polegał na napisaniu listu do Świętego Mikołaja w języku angielskim oraz wykonaniu ciekawej oprawy plastycznej pracy.                                   Celem konkursu było zachęcenie uczniów do nauki języka angielskiego oraz łączenie nauki języka obcego ze zdolnościami plastycznymi i kreatywnością, co bardzo efektywnie wpływa na motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów.                   Wyłoniono następujące miejsca:

I   MAREK DOMINIK, MATEUSZ TWOROWSKI

II  NATALIA  SZCZERBA

III   EDYTA  MIKOŁAJCZAK, FILIP METZNER

WYRÓŻNIENIA:

KACPER  SENYK, MAJA KOŻUCH, MONIKA  TYLISZCZAK, JULIA GRONEK, OSKAR ŁUKASIK

Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Organizatorami konkursu były Ewa Borzęcka, Katarzyna Stawiarz, Arleta Opajdowska.