Drużynowe Mistrzostwa Województwa w szachach szybkich

16 stycznia 2018
W dniu 18 – 20. 12.2017r. odbyły się  Drużynowe  Mistrzostwa Województwa w szachach szybkich.

Naszą szkołę reprezentował bardzo młody zespół w składzie:
Piotr Karalus kl. IIIe,  Wojciech Karalus Vb, Alan Kukucka kl.IVf , Maja Ziobrowska kl.IVf.
Uczniowie  wywalczyli  drużynowo XV miejsce.  Maja Ziobrowska  pokonała wszystkich swoich rywali. Piotr Karalus,  jako jeden z najmłodszych zawodników, pokonał  trzykrotnie swoich rywali i raz zremisował. Ogromnym zaangażowaniem wykazał się również Wojciech Karalus, wygrywając cześć  meczy . Wielką wolą walki wykazał się również debiutujący w rozgrywkach  Alan Kukucka.
Uwieńczeniem sukcesu było zdobycie złotego medalu  indywidualnie, przez Maję Ziobrowską, uczennicę klasy czwartej, która rywalizowała z uczniami starszych klas szkół podstawowych.
Ogromne gratulacje dla uczniów, rodziców oraz opiekuna  zespołu  p. Arkadiusza Wiśniewskiego.