FESTYN RODZINNY

6 czerwca 2017

2 czerwca 2017r. odbył się w naszej szkole Drugi Festyn Rodzinny, którego współorganizatorem był Samorząd Uczniowski. W ramach promocji Festynu Filip Sienkowski z kl. I B zaprojektował plakat  zapraszający na imprezę. Stał się on symbolem i wizytówką przedsięwzięcia na terenie szkoły, a także miasta i gminy.
Samorząd Uczniowski przygotował konkurs na najliczniejszą grupę biorącą udział w Biegu Rodzinnym. Ogłoszenie wyników odbyło się podczas imprezy.
Nagrodę główną w tym konkursie – wyjazd do Parku Trampolin Skokolocco, zdobyła klasa
II e z wychowawczynią Panią Izą Ławicką. Drugą najliczniejszą grupą była klasa III c z wychowawczynią Panią Alicją Walicką.

Dziękujemy bardzo wszystkim WOLONTARIUSZOM zaangażowanym w organizację Festynu. W upalnym słońcu, przez wiele godzin pracowali na stoisku kawiarenki, loterii fantowej, pierwszej pomocy, biegu i wszędzie tam, gdzie byli potrzebni.

Dziękujemy wszystkim wokalistom i tancerzom z naszej szkoły oraz nauczycielom, którzy przygotowali dzieci do występów.
Wielkie gratulacje składamy szczęśliwcom, którzy wylosowali rowery za udział w Biegu dla szkoły i zdrowia oraz w Biegu Ulicznym, który odbył się 1 czerwca.
Dziękujemy Panu Rafałowi Tasiemskiemu – Mistrzowi Europy, za pokaz kulturystyki oraz przeprowadzoną konkurencję. Z pewnością zyskał sobie nowych fanów.

Podczas festynu nie zabrakło również naszego szkolnego tańca – Belgijki, która zawsze wzbudza duże zainteresowanie wśród naszej młodzieży