5 czerwca 2017

Dziękujemy wszystkim, którzy swoim wsparciem i bezinteresowną pomocą przyczynili się     do zorganizowania II Festynu Rodzinnego (02.06.2017 r.).

W piątkowe popołudnie już po raz drugi Nasza Szkoła znalazła się w centrum uwagi społeczności lokalnej. Impreza dostarczyła uczestnikom niezapomnianych wrażeń, przyniosła chwile radości  i wytchnienia. Dziękujemy społeczności uczniowskiej, wolontariuszom, nauczycielom, pracownikom obsługi, sponsorom i darczyńcom, służbom mundurowym     oraz gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Rafała Tasiemskiego i Pana Mateusza Budziło oraz zespołu Lech Ben and Company za cudowne występy, profesjonalizm i okazaną życzliwość naszej inicjatywie. Nade wszystko gorąco dziękujemy pracującym na rzecz przedsięwzięcia rodzicom, którzy swoim entuzjazmem, kreatywnością i konsekwencją w działaniu zarazili wszystkich dookoła.

Raz jeszcze WSZYSTKIM bez wyjątku, którzy tego dnia byli z nami i w jakikolwiek sposób przyczynili się do powodzenia naszego przedsięwzięcia składamy serdeczne podziękowania. Dzięki Wam wszystkim ponownie udało nam się pozyskać spore środki finansowe na wsparcie rozwoju Naszych Dzieci.

Przewodnicząca Rady Rodziców – Izabela Wojewoda

Dyrektor Zespołu Szkół w Sulechowie – Romuald Modrzyk