Uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych

16 maja 2017

Uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych Lubuskiego Kuratora Oświaty organizowanych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2016/2017

W dniu 28 kwietnia 2017 r. o godzinie 11.00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego organizowanych w roku szkolnym 2016/2017 przez Lubuskiego Kuratora Oświaty.
Podczas uroczystości wszystkim laureatom wręczone zostały stosowne zaświadczenia oraz nagrody. Podziękowania otrzymali również nauczyciele przygotowujący uczniów, którzy uzyskali tytuł laureata.
Naszą szkołę reprezentowało aż 3 uczniów. Tytuł laureatów konkursu przedmiotowego z historii i społeczeństwa otrzymali:
Bajor Jan (kl. 5b) – opiekun p. Marzena Kowalska,
Modrzyk Bartosz (kl. 6d) – opiekun p. Małgorzata Modrzyk,
Soroko Mikołaj (kl. 5d) – opiekun p. Małgorzata Modrzyk.
Gratulujemy wszystkim laureatom ich nauczycielom oraz rodzicom laureatów uzyskanego wyniku.