EKO – PLANETA

10 maja 2017

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego Eko-Planeta została rozstrzygnięta.

W zmaganiach konkursowych uczestniczyli uczniowie z klas III – VI szkoły podstawowej. Najlepsze wyniki osiągnęli:

Kategoria  Adept:   Marika Rogosz  kl. VI d /wynik bardzo dobry/

oraz  Maciej Murzicz kl. VI b,  Weronika Wałukiewicz kl. VI d,  Michał Jurewicz kl. V d,

Mikołaj Soroko kl. V d i Krzysztof Cieślik kl. VI b /wyróżnienia/.

Kategoria   Maluch:   Maksymilian Szeląg  kl. III c /wynik bardzo dobry/

oraz  Maja Świczerewska kl. IVa  , Tomasz Stojek kl. IVa  , Aleksandra Stajkowska kl. IVa  , Paulina Górska kl. IVa  , Jarosław Juryk kl. IVd  , Jędrzej Ruszkowski kl. IV a , Julia Skórnicka kl. III b, Amanda Bosy kl. III b, Paweł Kownacki kl. III b, Maja Andrzejewska kl. III b i Aleksandra Podhajska kl. III c /wyróżnienia/.

Wszystkim uczniom, którzy zmierzyli się z trudnymi konkursowymi zadaniami gratulujemy dużej wiedzy z dziedziny ekologii i przyrody oraz życzymy dalszych sukcesów. Nauczycielkom przygotowującym uczniów dziękujemy za ich trud i włożony wysiłek – p. A. Szymańskiej /kl. IVa, IVd, Vd, VIb, VId /, p.  A. Walickiej /kl. IIIc/  i  p. T. Czerniawskiej /kl.IIIb/. Konkurs w szkole przeprowadziły panie Anna Szymańska i Teresa Czerniawska.