Gala – Człowiek Człowiekowi

7 maja 2017

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas na zaproszenie  Dyrektora Caritas Księdza Stanisława Podfigórnego reprezentowali naszą szkołę na uroczystej Gali „Człowiek Człowiekowi”, gdzie wręczano statuetki osobom najbardziej zaangażowanym w działalność dobroczynną.

Nasi wolontariusze przygotowali dramę przedstawiająca sylwetkę św. Brata Alberta, którego postać jest inspiracją dla każdego wolontariusza i nie tylko.

Po oficjalnej uroczystości miał miejsce poczęstunek, pamiątkowe zdjęcia, rozmowy, refleksje i wiele, wiele radości.

Kochani wolontariusze: Amelka, Ala, Julia, Agnieszka, Weronika, Kinga, Julia, Kaja, Ola, Kinga, Nikola, Grześ – jesteście wspaniali. Bardzo Wam dziękuję.                               Również Waszym rodzicom za troskę i wyrozumiałość.

Księdzu Proboszczowi Piotrowi Bortnikowi, Księdzu Dyrektorowi Stanisławowi Podfigórnemu,  za wszelką pomoc i wsparcie serdeczne dzięki.