4 kwietnia 2017

Uczniowie klas I – VI szkoły podstawowej oszczędzają w Szkolnej Kasie Oszczędności.

Jest to ogólnopolski program, w którym  zdobywają wiedzę z zakresu finansów oraz uczą się obsługi konta bankowego i zarządzania swoimi osobistymi finansami.  Uczniowie zdobywają wiedzę na temat oszczędzania i roli pieniądza we współczesnym świecie.

W tym roku szkolnym kilkoro uczniów z kl. IVa przygotowało inscenizację pt.  „Czego oszczędzać nie należy”, którą obejrzały dzieci z klas I – V SP.  Uświadomiło ono uczniom,  że to od nich zależy w jaki sposób będą gospodarować pieniędzmi .

Zapraszamy uczniów, którzy jeszcze nie są członkami Szkolnej Kasy Oszczędności do zgłaszania się po formularze do pani Doroty Wieczorek lub pani Marty Łyżwińskiej.