Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej

30 marca 2017

22 marca 2017 r. odbył się szkolny konkurs „Mały Mistrz Ortografii”.

Uczestniczyli w nim najlepsi z ortografii uczniowie klas trzecich z naszej szkoły.

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego:
1. miejsce:  Maksymilian Szeląg kl.III c /p. A. Walicka/
2. miejsce:  Wiktor Janiak kl.III f /p. D. Drobek/
3. miejsce:  Paweł Kownacki kl.III b /p. T. Czerniawska/
oraz Amanda Bosy kl.III b, Maciej Żukowski kl.III g, Jakub Motyl kl.III a, Julia Skórnicka kl.III b. Gratulujemy uczniom i ich nauczycielkom! Dziękujemy również za przygotowanie swoich uczniów paniom: K. Krzyżak, E. Kiełbasie, S. Sulek i A. Kwaśnickiej.
Nagrody książkowe ufundował Dyrektor Szkoły oraz Szkolna Rada Rodziców. Wszyscy laureaci będą reprezentować naszą szkołę w  VI Rejonowym Konkursie Ortograficznym o tytuł Małego Mistrza Ortografii, który odbędzie się 19 kwietnia w naszej szkole.  Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za  naszych reprezentantów podczas dalszych zmagań z trudną polską ortografią.  Połamania piór!

Organizatorki konkursu: Dorota Wieczorek i Teresa Czerniawska