Z babcią i dziadkiem było słodko….

13 lutego 2017

Z okazji Dnia Babci i Dziadka 24.01.2017r. w grupach przedszkolnych odbyło się uroczyste spotkanie z babcią i dziadkiem.

Dzieci przygotowały wspaniałe, pełne miłości i wdzięczności programy artystyczne. Wnuczęta śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały okolicznościowe wiersze. Goście gromkimi brawami nagrodzili występy dzieci. A niejednej babci i dziadkowi, łezka zakręciła się w oku. Dzieci wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i serduszka jako dowód swojej miłości i szacunku. Pięknie wyglądały też tańce wnucząt z babcią i dziadkiem. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Mamy nadzieję, że pozostanie na długo w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Wychowawczynie grup przedszkolnych.