III Świąteczny Koncert Charytatywny

20 grudnia 2016

Tegoroczny koncert charytatywny dedykowany był św.p. Nikoli, podopiecznej wolontariatu, którą opiekowaliśmy się od 2012 roku.
Obecnym naszym podopiecznym jest Tymek Kaczmarek, który walczy z chorobą Krabbego i dla Niego tym razem graliśmy.

Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za wyjątkowe zaangażowanie, bo i wydarzenie było wyjątkowe.
Wszystkim sponsorom, ofiarodawcom, dyrekcji SDK, dyrekcji Zespołu Szkół, koleżankom i kolegom z zespołu LechBen&Company, oraz uczniom, z którymi wspólnie wystąpiliśmy.
Dziękuję szczególnym gościom, którzy uświetnili naszą uroczystość:
Mamie Tymka, Mamie Nikoli, Burmistrzowi p. Ignacemu Odważnemu, Dyrektorowi Caritas diecezji zielonogórsko gorzowskiej ks. Stanisławowi Podfigórnemu, ks. Proboszczowi Piotrowi Bortnikowi, Kierownikowi Oświaty Wojciechowi Sołtysowi, Przewodniczącej Rady Rodziców Jp. Izabeli Wojewodzie, naszym przyjaciołom ze Środowiskowego Domu Samopomocy i wielu, wielu innym.
Podziękowania kieruję do prowadzącego imprezę p. Radosława za profesjonalizm i perfekcyjne wyczucie.
Wolontariuszom z Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół, szczególnie Patrycji przewodniczącej SU, wolontariuszom ZSP, których „użyczyła” Jp. Małgosia Łuszczyńska, wolontariuszom z okolic Sulechowa, szczególnie Oli Brychcy – dzięki
I Wam drodzy wolontariusze Szkolnego Koła Caritas, Waszym Rodzicom – ogromne dzięki.
Bez Was nie byłoby nas, nie byłoby tak wspaniałych działań.
Dziękujemy wszystkim za wszystko.
P.s. Natalia, Gracjan – jak zawsze i w każdym czasie gotowi, by pomóc. Dzięki

Na koniec nasuwa się myśl.
„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą” (ks. Jan Twardowski )

Mamy jeszcze wiele do zrobienia , więc do zobaczenia …