Mikołajkowe atrakcje uczniów klasy IIIb

13 grudnia 2016

W mikołajkowy wtorek uczniowie klasy III b wyjechali na klasową wycieczkę do Zielonej Góry.

Na miejscu czekała na nich moc atrakcji przygotowanych przez MIKOŁAJA! Dzieci uczestniczyły w niesamowitej podróży przez Wszechświat i Układ Słoneczny w Planetarium Wenus. Oglądały ciekawe ekspozycje astronomiczne, Układ Słoneczny, meteoryty oraz laboratorium optyczne Jaskinia Światła. Udały się na wyprawę wśród gwiazd i zobaczyły powierzchnię planet i księżyców podczas seansu w sali planetaryjnej wyposażonej w unikatową na skalę światową ruchomą kopułę. Wspaniałą niespodzianką było spotkanie z Mikołajem i jego pomocnikami w Parku Trampolin „Skokoloco”, gdzie mogły do woli skakać i fikać koziołki pod okiem instruktorów. Oliwia miała najwięcej szczęścia w losowaniu mikołajkowej niespodzianki – przyborów szkolnych. Wszystkie dzieci dobrze się spisały i otrzymały słodki upominek. Cieszyły się, że na koniec tego niezapomnianego spotkania mogły zrobić pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

Teresa Czerniawska