FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI

11 grudnia 2016

Za nami finał Szlachetnej Paczki, akcji po raz drugi organizowanej w naszej szkole przez Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski.
W imieniu opiekunów Samorządu Uczniowskiego i młodzieży serdecznie DZIĘKUJEMY za Państwa hojność i zaangażowanie. Dzięki temu wszystkie marzenia i pragnienia rodziny Pani Patrycji i Pana Bartosza oraz ich małych córeczek spełniły się. Wartość naszej pomocy została oszacowana na ok. dziesięć tysięcy złotych! Tak ogromna kwota przerosła oczekiwania nawet organizatorów Szlachetnej Paczki w centrum wolontariatu, gdzie zostały przewiezione nasze 64 paczki. Wolontariusze z niedowierzaniem, ale także ogromną radością patrzyli, jak wnosimy i wnosimy nasze podarki. Otrzymaliśmy wiele podziękowań, które należą się właściwie Państwu, a także fantastycznej młodzieży, która pełna zapału i z otwartymi sercami przez trzy tygodnie pilotowała akcję. To dzięki nim udało się zakupić piec kondensacyjny, który był tak bardzo potrzebny naszej rodzinie.
Dziękujemy bardzo wszystkim Państwu, a szczególnie Rodzicom, którzy sfinansowali bardzo drogi zakup profesjonalnej skrzynki narzędziowej, łóżka piętrowego, przekazali dużą kwotę z przeznaczeniem na piec i wiele innych rzeczy, często bardzo kosztownych.
Dziękujemy  także nauczycielom, pedagogom i wychowawcom klas za pomoc i zaangażowanie swoich uczniów. Szczególnie dziękujemy  pedagogom, Pani Marcie, Pani Oli i Pani Grażynie za to, że cierpliwie przyjmowały wszystkie rzeczy, a potem znosiły brak wolnego miejsca, które zajęte było przez górę paczek. Pani Sylwii Sulek dziękujemy za koordynację akcji w klasach edukacji wczesnoszkolnej.
Nasza akcja niespodziewanie wymknęła się poza szkołę i dołączyli się także uczniowie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie. Dziękujemy Paniom Monice Dziadek i Beacie Marciniak oraz ich uczniom za duży wkład finansowy na zakup pieca.
Bardzo ważną sprawą jest też transport do Zielonej Góry. Dziękuję Pani Joannie Zamiara, Panu Markowi Maciejewskiemu i Panu Tomaszowi Bronka za to, że przewieźli wszystkie paczki do Zielonej Góry.
Wolontariusze Szlachetnej Paczki już w sobotę  przekazali nasze dary rodzinie, której pomagaliśmy. Relacja z wręczenia zostanie nam przekazana w ciągu dwóch tygodni.
Fotorelacja z sobotniego finału Szlachetnej Paczki znajduje się na naszym facebookowym profilu: Samorząd Szkolny i Szkolne Koło Wolontariatu z Zespołu Szkół w Sulechowie.
Dziękujemy bardzo!
Opiekunowie SKW i Samorządu Uczniowskiego