SPRAWA JEST P O W A Ż N A!

29 listopada 2016

Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice, Nauczyciele!
Możemy wreszcie to ogłosić – uczniowskie pomysły przemieniły się w działania, a wkrótce zostaną zrealizowane.

Jednak czy marzenia się spełnią? To zależy od Waszej hojności i otwartości serc.
Rodzina, której nasza szkoła pomaga w ramach akcji Szlachetna Paczka, potrzebuje ogrzewania w łazience i kuchni. Koszt zakupu pieca kondensacyjnego jest dość duży, ale zrobimy co w naszej mocy, by spełnić tę potrzebę naszych podopiecznych.
W najbliższy czwartek (01.12.2016 r.) wszystkie klasy odwiedzą wolontariusze, którzy będą zbierać datki od osób, chcących wspomóc tę inicjatywę.
Natomiast 07.12.2016 r. (środa) w szkole będzie można nabyć ciasto, a dochód z kawiarenki w całości zostanie przekazany na zakup pieca.
Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy spełniać marzenia.

Jeśli ktoś dodatkowo może ofiarować ciasto do kawiarenki, prosimy o przynoszenie go na 1. godzinę lekcyjną w środę 07.12.2016 r. do stoiska, które będzie formować się naprzeciw sekretariatu.

Uczniowie SKW i opiekunowie W.Konstańczak i M.Maniarska