Prezentacja zawodów

4 listopada 2016

18 października 2016 roku gościliśmy w naszej szkole nauczycieli i uczniów     z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie. Po raz drugi odbyła się prezentacja zawodów dla uczniów klas II i III gimnazjum. Każdy gimnazjalista mógł zapoznać się ze specyfiką wybranego zawodu oraz wykonać proste ćwiczenia. Doradca zawodowy przedstawił możliwość kształcenia zawodowego.     Dla uczniów zainteresowanych podjęciem nauki w Zasadniczej Szkole Zawodowej przygotowany był bank praktyk zawodowych. Klasy gastronomiczne przygotowały smaczny poczęstunek. Gimnazjaliści z dużym zainteresowaniem odwiedzali poszczególne stanowiska zawodowe.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom z Centrum Kształcenia Zawodowego  i Ustawicznego w Sulechowie.  Zapraszamy w następnym roku J !

Pedagodzy szkolni