Wyniki wojewódzkiego konkursu plastycznego- „Honorowe Krwiodawstwo PCK”.

1 listopada 2016

27 października 2016 roku w biurze BWA w Zielonej Górze odbyło się podsumowanie

37 Konkursu Plastycznego o tematyce Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża zorganizowanego na terenie województwa lubuskiego w ramach obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża.

Na konkurs wpłynęło 571 prac z 59 placówek oświatowych województwa lubuskiego. Uczestnicy wyróżnieni przez Komisję Konkursową złożoną z przedstawicieli organizatorów konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci artykułów szkolnych i sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Uczniowie Natalka Szyszkowska, kl. IIIa, wych. p. E. Kiełbasa oraz Jakub Maraszek kl.IIIg, wych. p. K. Krzyżak zajęli I miejsce w kategorii Szkoły Podstawowe. W kategorii gimnazjum laureatką została Weronika Dziura. Koordynatorem konkursu w naszej szkole była p. A. Walicka. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

K. Krzyżak