„PAPIESKIE KREMÓWKI” – AKCJA CHARYTATYWNA

24 października 2016

Dziękuję również Cukierni Żok – Pani Urszuli Data i Panu Marianowi Różyckiemu, którzy kolejny raz wsparli nas w tej akcji.

Dyrekcji Zespołu Szkół w Sulechowie, która zawsze przychylnie wspiera nasze przedsięwzięcia – dzięki.

Szkolna kawiarenka to akcja, która służy integracji, nie tylko wspiera finansowo podopiecznych wolontariatu, ale przede wszystkim uczy BYCIA RAZEM.

Niestety ze względu na fatalną pogodę nasi niepełnosprawni podopieczni ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Sulechowie nie mogli do nas dotrzeć.

Za to my zrobiliśmy im niespodziankę. Z naszymi pysznościami pojechaliśmy do nich.

Jak zawsze radośnie zostaliśmy przyjęci. I przy okazji omówiliśmy nasze wspólne plany i przedsięwzięcia.

Dochód z akcji przekażemy dla podopiecznych wolontariatu, oraz sfinansujemy posiłki dla najbardziej ubogich uczniów naszej szkoły.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie. :-)

Dzięki moim fotografkom, tzn. Nikoli Kukulskiej, Kindze Rodzynek, Sarze Spychała  :-)

V Samociak