A my się szkolimy!

27 września 2016

24 września 2016 r. w Zielonej Górze w ramach programu Szkoła Ucząca Się, odbyła się Regionalna Konferencja  OK zeszyt, której organizatorem regionalnym była koleżanka Ewa Robak ze Szkoły Podstawowej w Drzonkowie.

Głównym organizatorem było Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie. Naszą szkołę reprezentowały koleżanki Krzyżak Katarzyna, Pakos Agnieszka, Wieczorek Małgorzata, Tworek Dagmara i Rakowska Bożena. Za namową koleżanki Bożeny Rakowskiej, która stylem oceniania kształtującego pracuje już dwunasty rok a od roku szkolnego 2014 współpracuje z grupą koleżanek wymienionych wyżej, Dagmara Tworek i Katarzyna Krzyżak wzięły udział w panelu dyskusyjnym na temat swoich spostrzeżeń dotyczących prowadzenia OK zeszytu.

W czasie konferencji panowała wspaniała, bardzo życzliwa atmosfera. Można było pooglądać OK zeszyty prowadzone przez uczniów między innymi z naszej szkoły, które to wywołały ogromne poruszenie ze względu na swój wygląd i ciekawe rozwiązania zajęć.

[nggallery id=729].