I Festyn Rodzinny już za nami …

7 czerwca 2016

Dziękujemy wszystkim, którzy swoim wsparciem i bezinteresowną pomocą przyczynili się do zorganizowania I Festynu Rodzinnego (03.06.2016 r.).

W piątkowe popołudnie szkoła znalazła się w centrum uwagi społeczności lokalnej. Impreza dostarczyła uczestnikom niezapomnianych wrażeń, przyniosła chwile radości i wytchnienia. Dziękujemy braci uczniowskiej, wolontariuszom, nauczycielom, pracownikom obsługi, sponsorom i darczyńcom, służbom mundurowym oraz gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Bereniki Nienadowskiej oraz zespołu „Lech Ben and Company”  za cudowne występy, profesjonalizm i …. okazaną cierpliwość. Nade wszystko gorąco dziękujemy pracującym na rzecz przedsięwzięcia rodzicom, którzy swoim entuzjazmem, kreatywnością i konsekwencją w działaniu zarazili wszystkich dookoła.

Raz jeszcze wszystkim bez wyjątku, którzy tego dnia byli z nami i w jakikolwiek sposób przyczynili się do powodzenia naszego przedsięwzięcia (włącznie z Księdzem Proboszczem, który gwarantował dobrą pogodę i udzielał dyspensy) składamy serdeczne podziękowania.

Przewodnicząca Rady Rodziców – Izabela Wojewoda

Dyrektor Zespołu Szkół w Sulechowie – Romuald Modrzyk