SPRAWDZIAN DLA UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH

2 kwietnia 2016

5 kwietnia 2016 r. (wtorek) o godz. 9.00 odbędzie się sprawdzian dla uczniów klas VI. W tym dniu uczniowie klas VI  przychodzą do szkoły na godz. 8.15 i ustawiają się przed wyznaczonymi salami. Przydział sal jest wywieszony  w gablocie przy sekretariacie szkoły. Każdy uczeń powinien mieć przy sobie ważną legitymację szkolną i okazać ją, jeśli zostanie o to poproszony.

Na sprawdzian uczeń przynosi ze sobą wyłącznie przybory do pisania: pióro lub długopis ‎z czarnym tuszem/atramentem, a w przypadku części pierwszej również linijkę. Na sprawdzianie nie można korzystać z kalkulatora oraz słowników. Nie wolno także ‎przynosić i używać żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.

Odbiór arkuszy egzaminu nastąpi o godz. 8.30 w świetlicy w budynku A, w obecności dwóch przedstawicieli uczniów z danej sali oraz jednego członka komisji i przewodniczącego komisji nadzorującej.

W związku ze sprawdzianem, 5 kwietnia jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych dla uczniów klas IV-V szkoły podstawowej oraz klas I – III gimnazjum. W tym dniu  nie będzie obiadów. Czynna będzie świetlica w bud. B w godz. od 6.30 do 16.30.

Uczniowie klas I-III edukacji wczesnoszkolnej pracują według ustalonego grafiku.

5  kwietnia 2016 r. wszyscy nauczyciele przychodzą do szkoły na godz. 8.15.  Podejmują pracę w komisjach lub pracują w zespołach samokształceniowych ( w bud. B) i pozostają do dyspozycji dyrekcji do godz. 12.00 .  Nauczyciele, którzy pracują w komisjach nadzorujących w Szkole Podstawowej nr 1, udają się tam na godz. 8.15.