26 marca 2016

DZIEŃ MŁODOŚCI W GIMNAZJUM

21 marca uczniowie naszego Gimnazjum świętowali nadejście wiosny. Tradycyjnie w ramach Dnia Młodości klasy przygotowały występy. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem NASZE SZKOLNE HOLLYWOOD.

Kilka tygodni wcześniej przewodniczący klas losowali tytuły filmów, na podstawie których uczniowie przygotowywali scenki. Podczas zabawy mogliśmy zobaczyć ich twórcze aranżacje. Nauczycielskie jury oceniało: podobieństwo z oryginałem, zaangażowanie klasy, choreografię oraz stroje i rekwizyty. Najlepiej zaprezentowała się klasa I B wygrywając wiosenny tort.

Imprezę uświetniły występy młodych solistów. Mogliśmy wysłuchać piosenek w wykonaniu: Agaty Brzozowskiej, Patrycji Cieślak, Jakuba Sulka i Jakuba Mazurka.

Opracowanie Monika Maniarska i Wioletta Konstańczak – opiekunki SU

[nggallery id=655].