PODZIĘKOWANIA

21 grudnia 2015

Drogi Darczyńco,

razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!

Dziękujemy za czas, zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem LBU-1908-520920), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Gdy przyszliśmy do pani mieszkania, pani Kasia niemal od samego początku powtarzała, że się nie spodziewała, że będzie tyle paczek. W miarę przynoszenia kolejnych rzeczy pani była w coraz większym szoku. Mówiła, że będą prawdziwe święta. Była zaskoczona, szczególnie widokiem biurka. Mała Natalka nie mogła doczekać się i od razu, jak tylko przynieśliśmy pierwsze paczki zaczęła rozpakowywać prezenty. Dziewczynka cieszyła się ze wszystkiego – ze skarpetek, pasty do zębów, zegarków itp. Szczególną radość sprawiła jej kucyk Ponny – Rainbow Dash. Daniel był trochę zawstydzony i niewiele mówił, jednak uśmiech malował się na jego twarzy. Pani zmartwiła się, że ma dla darczyńcy tylko skromny upominek.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Dziękuję bardzo całemu Zespołowi Szkół w Sulechowie – nauczycielom, rodzicom i uczniom za okazane serce, za dobroć i hojność. Wierzę, że prezenty będą dla pani impulsem do dalszej walki z trudną sytuacją życiową, pomogą jej zaoszczędzić wiele pieniędzy. Dziękuję również za współpracę, za rzeczowy i bezproblemowy kontakt ze mną. Rodzina przygotowała podarunek dla Państwa. Przekażę go Państwu na spotkaniu w grudniu lub styczniu.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Dziękujemy Państwu bardzo. Brak jest słów, by wyrazić wdzięczność. Naprawdę nie spodziewaliśmy się. Dziękujemy za otwarte serce.

[nggallery id=624].