7 grudnia 2015

Dnia 4 XII grzeczne dzieci z kl. I d i II b odwiedzili niespodziewani goście. Najpierw przybyła wysłanniczka z krainy Elfów, która miała dla dzieci dwa zadnia: dorabianie brody Mikołajowi i rysowanie bałwanka z zamkniętymi oczami. Było wiele radości przy ich wykonywaniu, wszak narysowane bałwanki miały nosy na środku brzucha albo nosy poza swoim ciałem.

Potem zjawiła się „żona” Mikołaja i sam św. Mikołaj. Ponieważ dzieci w ostatnim roku wcale nie broiły, to niesamowity gość obdarował je pięknymi prezentami. Upominki otrzymały również panie Dorota Wieczorek i Teresa Czerniawska, bo też były bardzo grzeczne. Był to wspaniały dzień, dzieci miały mnóstwo miłych wrażeń. Na pewno go długo będą wspominać.