III GMINNY KONKURS „MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA” – GIMNAZJUM

14 listopada 2015

29 października 2015r. odbył się w naszej bibliotece III Gminny Konkurs „Mistrz Pięknego Czytania” – GIMNAZJUM. W tym roku obchodziliśmy szereg rocznic związanych z twórczością najsłynniejszego twórcy utworów detektywistycznych Artura Conan Doyle’a, dlatego też przyświecało nam hasło „Na tropie zła”.

W pierwszej części uczestnicy prezentowali przygotowane fragmenty dzieł kryminalno-detektywistycznych, natomiast w drugiej części fragmenty utworów Artura Conan Doyle`a. Gimnazjum reprezentowali uczniowie z Gimnazjum nr 2 i nr 3
Skład komisji :
przewodnicząca – p. Iwona Kucharska,
członkowie – p. Halina Dębowska, p. Mirosława Kraszka.
Zwycięzcami zostali:
I miejsce- Wiktoria Odważna z Gimnazjum nr 2 oraz Antonina Konsur z Gimnazjum nr 3,
II miejsce- Wiktoria Zarówna z Gimnazjum nr 3,
III miejsce- Aleksander Puczyłowski z Gimnazjum nr 3.
Wyróżnienie otrzymała Karolina Walosik z Gimnazjum nr 2.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki. Nagrody dla laureatów ufundował Burmistrz Sulechowa, który objął całą imprezę swoim patronatem.
E. Akonom, R. Cieślik, M. Dzierla

[nggallery id=598].