Spotkanie z Czerwonym Kapturkiem

22 października 2015

30 września 2015 r. uczniowie klas z edukacji wczesnoszkolnej: I c z p. M. Wieczorek, I g z p. A. Pakos, I h z p. D. Tworek, II a z p. E. Kiełbasa, II e z p. A. Kwaśnicką, II f z p. D. Drobek, II g z p. K. Krzyżak oraz IIIc z p. M. Mackiewicz byli w Zborze na przedstawieniu pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu aktorów wrocławskiego teatru.

Przedstawienie było piękne i pouczające, widać było, że zafascynowało zarówno dzieci jak i nauczycieli.
Dla małych widzów atrakcyjna była gra świateł, muzyka i piosenki. Spektakl ten okazał się „strzałem w dziesiątkę” ponieważ dzieci z ogromnym zainteresowaniem i dużym zaangażowaniem oglądały i uczestniczyły w przedstawieniu.
Wyjście to wzbudziło wiele emocji o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.

[nggallery id=588].