OBCHODY DNIA MAMY W KLASIE Ic

2 czerwca 2015

W przededniu Dnia Mamy uczniowie klasy Ic uczestniczyli w warsztatach plastycznych zorganizowanych przez Uniwersytet Trzeciego Wieku. W trakcie zajęć wykonali piękne bukieciki kwiatów. Panie prowadzące zajęcia były pełne podziwu dla zaangażowania uczniów i ich wkładu pracy, tym bardziej, że nie było to łatwe zadanie. Kolorowe bukieciki były niespodzianką dla mamy.

26-05-2015 dzieci zaprosiły mamy na zajęcia otwarte, podczas których rodzice mogli obserwować pracę swoich pociech, ich umiejętności, sposób wypowiadania się, aktywność na lekcjach. W trakcie zajęć dzieci rozwiązywały krzyżówkę, opowiadały o swoich mamach, rozwiązywały zadania matematyczne, wykonywały koszyczki z kwiatami, układały i zapisywały zdania. Na koniec zaśpiewały piosenkę, złożyły mamie życzenia i wręczyły przygotowane niespodzianki.
Alicja Walicka

[nggallery id=551].