Gminny Turniej BRD 2015

8 maja 2015

27 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół w Sulechowie odbył się gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: SP – M. Żygadło, D. Mazur, K. Tobolczyk, F. Sawaściuk, gimnazjum – A. Markiewicz, K. Majewski, G. Kostański.
Uczestnicy zawodów rywalizowali w następujących konkurencjach: test z zakresu przepisów ruchu drogowego, pierwsza pomoc przedmedyczna, tor przeszkód, miasteczko ruchu drogowego.

Najlepszą drużyną ze szkół podstawowych okazał się zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulechowie, natomiast wśród gimnazjów zwyciężyli uczniowie Gimnazjum w Pomorsku. Jednocześnie wyłonieni zostali zawodnicy, którzy zwyciężyli indywidualnie. Najlepszym zawodnikiem wśród szkół podstawowych okazała się A. Knefel z SP 1 w Sulechowie, natomiast wśród gimnazjów zwycięzcą został K. Majewski z Zespołu Szkół w Sulechowie.
Gratulujemy zwycięzcom.

[nggallery id=534].