OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY EKO – PLANETA

7 maja 2015

W marcu b.r. chętni uczniowie z klas III – VI szkoły podstawowej uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko – Planeta. Testy konkursowe w dwóch kategoriach wiekowych / klasy III – IV i klasy V- VI/ zawierały 30 pytań zamkniętych i część opisową. Za pierwszą część można było uzyskać 30 punktów, a za drugą – maksymalnie 8. W sumie 38 punktów. Do konkursu przystąpiło 29 uczniów. Najwyższy wynik w szkole i wyróżnienie w starszej kategorii wiekowej uzyskał uczeń klasy VI b Filip Maniarski uzyskując 30 punktów, a w młodszej kategorii wiekowej uczennica klasy IV d Wiktoria Jankowiak – 28 punktów. Wyróżnionych uczniów przygotowywała do konkursu pani Anna Szymańska. Pozostali wyróżnieni uczniowie to:

Martyna Żygadło kl. VI b – 29 pkt./ naucz. p. Anna Szymańska/

Nikola Kukulska kl. VI b – 29 pkt.

Magdalena Palicka kl.VI c – 25 pkt. /naucz. p. Jolanta Kardzis/

Joanna Nocuń kl. VI b – 24 pkt.

Dariusz Juryk kl. VI b – 24 pkt.

Szymon Szeląg kl. VI b – 23 pkt.

Marika Rogosz kl. IV d – 27 pkt. / naucz. p. Anna Szymańska/

Marzena Kapusta kl. IV d – 26 pkt.

Weronika Wałukiewicz kl. IV d – 25 pkt.

Filip Lupa kl. III a – 25 pkt. / naucz. p. Bożena Rakowska/

Maksym Składanowski kl. III d – 25 pkt. / naucz. p. Dorota Wieczorek/

Michał Jurewicz kl. III a – 24 pkt.

Wszystkim uczniom, którzy zmierzyli się z trudnymi konkursowymi zadaniami gratulujemy dużej wiedzy z dziedziny ekologii i przyrody oraz życzymy dalszych sukcesów. Nauczycielom przygotowującym uczniów dziękujemy za ich trud i włożony wysiłek. Konkurs w szkole przeprowadziły panie Anna Szymańska i Teresa Czerniawska.

Konkursy przyrodnicze 059