MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

6 maja 2015

W dniu 16.04.2015 r. w hali sportowej „TRÓJKA” w Sulechowie odbył się finał Mistrzostw Województwa Lubuskiego szkół podstawowych w mini siatkówce chłopców. Do turnieju finałowego awansowało 9 najlepszych zespołów chłopców urodzonych poniżej 2002 r.

Pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Województwa Lubuskiego na rok 2015 zdobyła drużyna reprezentująca SP 3 Sulechów, prowadzona przez duet trenerski Marek Mierzwiński, MieczysławPuchalski. Drugie miejsce przypadło SP 2 Wschowa, a brązowe medale z rąk dyrektora ZS wSulechowie- p. Romualda Modrzyka , odebrali zawodnicy SP ze Zbąszynka. Zawody były rozegrane pod egidą Szkolnego Związku Sportowego.

MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO NA ROK 2014/2015

1

Stoją od lewej: M. Furmański, N. Odważny, A. Kłysz, E. Kaczmarski, J. Aleksandrowicz, M.Malicki

trener M. Mierzwiński, S. Konsur, K. Godziejewski, J. Jasiński .

Zwycięzcy będą reprezentować województwo lubuskie na Finale Ogólnopolskim w mini siatkówce chłopców ze szkół podstawowych, który odbędzie się w Głuchołazach w dniach 28-31.05. br.

ŻYCZYMY POWODZENIA !