Zmieniam nawyki- dbam o klimat

1 lutego 2015

Uczniowie klasy IVd i VIb, którzy są członkami kół przyrodniczych prowadzonych przez         p.Annę Szymańską biorą udział w ogólnopolskim projekcie kampanii edukacyjno- informacyjnej” Zmieniam nawyki- dbam o klimat”. Celem tego projektu jest zapoznanie uczniów z rolą człowieka w niekorzystnych zmianach klimatu. Uczymy się co możemy zrobić w życiu codziennym aby nie stwarzać zagrożeń dla klimatu. Wszyscy uczestnicy projektu otrzymali książeczki edukacyjne, które rozszerzają naszą wiedzę i pozwalają na rozrywkę , ponieważ są tam krzyżówki tematyczne oraz rebusy. W końcowej fazie pracy w kampanii edukacyjnej zaplanowany jest szkolny konkurs plastyczny pod hasłem przewodnim ”Zmieniam nawyki -dbam o klimat”. Zapraszamy do udziału w zmaganiach konkursowych.

opracowała Anna Szymańska