MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

1 lutego 2015

W ostatnim dniu przed świętami Bożego Narodzenia do przedszkola zawitał Mikołaj z Panią Mikołajową. Przyniósł dzieciom wielki prezent. Była to akcja zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Zbieraliśmy używane zabawki, klocki, książeczki, puzzle… Nasza akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Udało nam się zebrać wielki karton prezentów. Dzieci były zaskoczone, ponieważ nie spodziewały się takiej niespodzianki. W rolę Mikołaja wcielił się Wiktor Polaczyk, a Panią Mikołajową była Dajana Grajnert – oboje z klasy II d.

Dziękujemy za zaangażowanie.

Tego samego dnia nasza niezwykła para odwiedziła także pewną rodzinę, którą obdarowała niemal górą prezentów. Radość na twarzy dzieci i wzruszenie dorosłych, to podziękowanie dla tych wszystkich, którzy przyłączyli się do akcji „Pomóżmy innym na Święta”.

Dziękujemy!

Monika Maniarska